неділя, 30 вересня 2012 р.

Хто такий ендодонтист? І чим він відрізняється від стоматолога-терапевта.

Стоматолог-ендодонтист - фахівець, що виконує лікування каналів зубів під мікроскопом.
Стоматолог-терапевт - фахівець широкого профілю, в тому числі, може виконувати лікування каналів зубів. Так в чому ж полягають відмінності в їх роботі?

Ендодонтист - лікар, який пройшов спеціальне навчання лікуванню каналів зубів і володіє повними знаннями з цього питання. Лікар-терапевт менш кваліфікований у цьому питанні, його знання охоплюють більш широке коло стоматологічних проблем. У лікаря-ендодонтиста повинен бути спеціальний диплом з ендодонтії. Щоб навчитися правильно лікувати канали, лікар повинен вчитися кілька років, і про це повинен свідчити диплом. У багатьох клініках такі дипломи висять на видному місці.

Ендодонтист має більше мануальних навичок, ніж стоматолог-терапевт, так як він постійно займається лікуванням каналів зубів. Стоматолога-терапевта доводиться постійно вирішувати різні завдання.
Ендодонтист володіє найсучаснішими і передовими методиками, тому що ендодонтія –галузь в стоматології яка активно розвивається. Стоматолог-терапевт працює за традиційними, часто застарілим методиками.
Ендодонтист застосовує більш досконалі лікарські засоби та медичні прилади в силу технології процесу. Стоматолог-терапевт використовує класичні препарати і інструменти.
Ендодонтист надає більш якісні стоматологічні послуги в цій галузі, враховуючи, що багато проблем без нього неможливо вирішити в принципі.

Немає коментарів:

Дописати коментар